فهرست

خدمات ما

تیم Dyligent با فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات همواره تمام تلاش خود را برای ارائه خدماتی با بهترین کیفیت بکار برده است. امروزه ما قادر هستیم تا خدمات در حوزه های زیر را ارائه دهیم.

سامانه اداری

پورتال اداری

پیاده سازی سامانه های اداری متناسب با نیاز سازمان ها

طراحی و پیاده سازی سامانه های اداری متناسب با نیاز هر سازمان با امکانات کامل و دسترسی های امنیتی قابل تعریف. در پیاده سازی سامانه های اداری از بروزترین تکنولوژی ها با در نظر گرفتن بهینه ترین راهکارهای سازمانی استفاده میشود. همچنین سامانه طراحی شده مستقل از پلتفرم خواهد بود و از مرورگرهای مختلف پشتیبانی خواهد کرد.

سفارش
نرم افزار تحت وب

وب سایت

طراحی و پیاده سازی وب سایت و نرم افزارهای تحت وب

طراحی و پیاده سازی وب سایت و نرم افزارهای تحت وب با امکانات کامل و قالب واکنش گرا، متناسب با موضوع(اداری،پزشکی، فروشگاهی و...) و نیاز شما.

سفارش
اپلیکیشن موبایل

تلفن همراه

طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تلفن همراه

طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تلفن همراه برای سیستم عامل Android با رعایت استانداردها و ارائه تجربه کاربری عالی متناسب با نیاز شما.

سفارش
گرافیک

گرافیک

ارائه کلیه خدمات در حوزه گرافیک

ارائه تمامی خدمات در حوزه گرافیک از جمله ساخت Motion Graphic، طراحی لوگو و بنر و... با دیدی جدید در حوزه کسب کار. برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

سفارش
پیشنهاد دهنده نام

پیشنهاد دهنده نام

ارائه خدمات پیشنهاد دهنده نام (رایگان)

سرویس پیشنهاد نام بر اساس اسامی که در ورودی از شما میگیرد با ترکیب تمامی حالات ممکن از کلمات، شروع به تولید کلمات میکند، این سرویس به صورت رایگان و با پشتیبانی زبان فارسی در اختیار شما است.

مشاهده
خدمات فناوری اطلاعات

سایر خدمات

خدمات ایمیل ، Composer Dependency ، ...

ارائه انواع خدمات ایمیل های جمعی و سازمانی، ارائه خدمات Composer Dependency(رایگان)، برنامه نویسی برای محصولات Office

سفارش
keyboard_arrow_up